تبلیغات
دخمل کوشولو - کره ای ها، نیمه اول لیگ قهرمانان را بردند

کره ای ها، نیمه اول لیگ قهرمانان را بردند

شنبه 29 آبان 1395 10:41 ب.ظ

 

کره ای ها، نیمه اول لیگ قهرمانان را بردند

 • کره ای ها، نیمه اول لیگ قهرمانان را بردند

  بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 13:30 بین تیم های جونبوک کره جنوبی و العین امارات به میزبانی کره ای ها برگزار شد و در نهایت این تیم توانست با نتیجه دو بر یک، دیدار رفت را به سود خود به پایان برساند.

  تیم جونبوک کره جنوبی موفق شد بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا را به سود خود به پایان برسانند. 

  به گزارش "ورزش سه"، بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 13:30 بین تیم های جونبوک کره جنوبی و العین امارات به میزبانی کره ای ها برگزار شد و در نهایت این تیم توانست با نتیجه دو بر یک، دیدار رفت را به سود خود به پایان برساند. 

  نیمه اول این بازی پرهیجان با برتری نامحسوس العینی ها با تساوی بدون گل به پایان رسید تا عمرعبدالرحمن و یارانش نتیجه حملات خود را نبینند، اما در نیمه دوم آنها توانستند روی هنر کاپیتان خود به گل اول بازی دست پیدا کنند، در دقیقه 63 عمرعبدالرحمن در حالیکه بین چند بازیکن تیم کره ای به هنرنمایی پرداخت پاس بسیار خوبی را برای دانیل آسپریلا مهیا کرد تا این مهاجم کلمبیایی گل اول بازی را برای العین به ثمر برساند. 

  اما بعد از این گل، کره ای ها، گویی که به خود آمده باشند میل به دروازه تیم مهمان کردند و خیلی زود توانستند توسط مهاجم برزیلی خود، لئوناردو به گل تساوی دست پیدا کنند، یک گل دیدنی که فاصله ای دور به ثمر رسید. پس از این گل نیز کره ای ها که دیگر به چیزی به غیر از برد راضی نبودند فشار خود را افزایش دادند و در نهایت موفق شدند در دقیقه 77 با خطای محمد فائز یک پنالتی به دست بیاروند لئوناردو نیز با گل کردن این پنالتی هم خود و هم تیمش را دو گله کرد.

  به این ترتیب کره ای ها موفق شدند نیمه اول بازی فینال را به سود خود به پایان برسانند و به انتظار دیدار برگشت بنشینند تا در نهایت قهرمان لیگ قهرمانان آسیا در سال 2016 تعیین شود.


برچسب ها: کره ، ای ، ها ، نیمه ، اول ، لیگ ، قهرمانان ،